Szkolenie w Krakowie dla potencjalnych beneficjentów Programu Współpracy Transgranicznej Interreg VA Polska-Słowacja 2014-2020

08.02.2018
Wdrażanie transgranicznych projektów dotyczących zrównoważonego transportu transgranicznego oraz edukacji transgranicznej i uczenia się przez całe życie.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych wdrażaniem transgranicznych projektów dotyczących  zrównoważonego transportu transgranicznego (transport multimodalny) oraz edukacji transgranicznej i uczenia się przez całe życie do udziału w dwudniowym szkoleniu, organizowanym przez Wspólny Sekretariat Techniczny Programu Interreg VA Polska-Słowacja wspólnie z Regionalnym Punktem Kontaktowym w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Małopolskiego.

Szkolenie odbędzie się 28 lutego – 1 marca 2018 r. w sali „Grzegórzki” w Krakowie, ul. Francesco Nullo 42/U7 (I piętro).

Sprawdź szczegóły dojazdu

Szkolenie jest dwudniowe i obejmuje moduł ogólny oraz warsztatowy. Moduł ogólny zawiera najważniejsze informacje niezbędne do złożenia wniosku w naborze dla wyżej wymienionych priorytetów inwestycyjnych. Moduł drugi zostanie poświęcony pracy z generatorem wniosków, czyli narzędziem on-line służącym do wypełniania i składania wniosków o dofinansowanie (wymagany własny komputer przenośny).

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, w szkoleniu wziąć udział mogą maksymalnie trzy osoby z jednej instytucji . W ramach szkolenia zapewniony jest posiłek, natomiast koszty dojazdu i noclegu pokrywa uczestnik.

W drugim dniu szkolenia z racji pracy z generatorem wniosków bardzo prosimy o zabranie ze sobą własnych komputerów przenośnych (np. jeden laptop na jeden projekt).

Zainteresowanych prosimy o zgłoszenie swojej obecności na adres mailowy grzegorz.first@umwm.pl do 21 lutego 2018 r.

Ramowy plan szkolenia (.pdf, 371 KB)
Informacja – transport multimodalny (.pdf, 878 KB)
Informacja – edukacja transgraniczna (.pdf, 259 KB)

Zachęcamy do licznego i aktywnego uczestnictwa oraz do indywidualnych konsultacji koncepcji projektowych prowadzonych podczas w szkolenia.